Area 51[Zombi Plague ADVANCE]- **78.46.63.201:27029**
Forum je prebacen na novu adresu!!!
www.area51-cs.tk
Area 51[Zombi Plague ADVANCE]- **78.46.63.201:27029**
Forum je prebacen na novu adresu!!!
www.area51-cs.tk
Area 51[Zombi Plague ADVANCE]- **78.46.63.201:27029**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Area 51[Zombi Plague ADVANCE]- **78.46.63.201:27029**

USKORO GOTOV NOV FORUM WWW.AREA51-CS.TK
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
NOV FORUM JE PUSTEN U RAD--------www.area51-cs.tk je adresa novog foruma...Dobrodosli!

 

 Šta dodati? Šta izbaciti?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Alexa_Faca
Head Admin
Head Admin
Alexa_Faca


Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2010
Godina : 32
Lokacija : Banatski Brestovac

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? EmptyNed Dec 26, 2010 4:23 pm

Vaše ocene servera, šta dodati, šta izbaciti...
Nazad na vrh Ići dole
https://area51.serbianforum.info
K$nG_xXx

K$nG_xXx


Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Kikinda

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: DA SE UBACI    Šta dodati? Šta izbaciti? EmptyPon Jan 31, 2011 6:19 pm

SERVER JE STRAVA, ALI NAJVISE ME NERVERA TO STO KAD PUCAS ZOMBIJA ON SE NE USPORAVA(MOZDA SE USPORAVA ALI NISAM PRIMETIO) ILI SE ODBACUJE PA AKO TO MOZE DA SE UBACI NE MOZES UBITI ZOMBIA OD 2700 hp A DA ON JURI KAO DA GA NE PUCAS
Nazad na vrh Ići dole
spartan warior




Broj poruka : 10
Datum upisa : 07.02.2011
Lokacija : B.Topola

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? EmptyUto Feb 08, 2011 8:06 pm

Ubaci nove kalse zombia a puske si vrh napravio i likove svaka cast a za ovo prethodno zombii se usporavaju kad ih pogodis kako gde kad ih u glavu onda se najvise usporavaju
Nazad na vrh Ići dole
spartan warior




Broj poruka : 10
Datum upisa : 07.02.2011
Lokacija : B.Topola

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? EmptyUto Feb 08, 2011 11:35 pm

ubaci jet pack i ugradi u banke acount upgrade da sa 5000 moze se na 10000 a da ksota to upgrade oko 1500 amma
Nazad na vrh Ići dole
black_panter




Broj poruka : 16
Datum upisa : 31.01.2011
Lokacija : Svet....:D

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? EmptySre Feb 09, 2011 12:31 am

Predlazem da se ubaci da moze da se kupi "Multi jump" "anti infection armour"
I da u banku moze da stane beskonacno ammo-a.
I da povecas armor sa 60 na 100...



Toliko od mene pozzz....
Nazad na vrh Ići dole
Agent 007.




Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 28
Lokacija : BG

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? EmptyČet Feb 10, 2011 11:41 am

nemoj da stavljas u banku beskonacno ammo posto imamo problema sa jednim igracem
In[progres]tako mu je nick on ima neki bug kojim svaki put dobije 5k ammo kada se rekonektuje i tako sada pola servera ima 2k ammo ja neznam sta da radim ako ga da da mu se da perm. ili da ga gag.
Nazad na vrh Ići dole
Alexa_Faca
Head Admin
Head Admin
Alexa_Faca


Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2010
Godina : 32
Lokacija : Banatski Brestovac

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? EmptyČet Feb 10, 2011 1:19 pm

Da video sam da postoji taj problem i stvarno ne znam sta da radim sad,al dok se ne ubaci nova banka , trazim je....igrace koje to rade prvo gaguj na 5 m inuta, ako nastave sa tim ban na 30 minuta, dok se to ne res, inace nece moce da se igra, ili da iskljucim opciju da se daje, eto svi su trazili da moze a sad vise ne moze da se igra lepo....
Nazad na vrh Ići dole
https://area51.serbianforum.info
spartan warior




Broj poruka : 10
Datum upisa : 07.02.2011
Lokacija : B.Topola

Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? EmptyČet Feb 10, 2011 1:44 pm

igrac in progres nema bug no server ima jer je taj bug deposit ok sto ste iskljucili i agent nema igrac bug n oserver samo to da kazem a nemoj vracati deposit no ostavi ovako kako je i produzi banku a igrac in progres kada udje ima toliko amma koliko je imo i pre Very Happy taj bug sam ja otkrio pa on ja sam vam zaboravio reci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta dodati? Šta izbaciti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta dodati? Šta izbaciti?   Šta dodati? Šta izbaciti? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta dodati? Šta izbaciti?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dodati ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Area 51[Zombi Plague ADVANCE]- **78.46.63.201:27029** :: NOV FORUM JE PUSTEN U RAD!!! :: Area 51[Zombi Plague](DM)+ Parachute-
Skoči na: